Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MPIA4015V2-4R7-R
Tono Tono
Maori
5422409Ataata MPIA4015V2-4R7-RBussmann (Eaton)
MPIA4015V2-4R7-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MPIA4015V2-4R7-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.7UH 2.2A 130 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    MPIA40-V2
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    MPIA4015V2-4R7-R-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Metal Composite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    4.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.059" (1.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    22MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 130 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    130 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.2A
  • I teie nei - Maama
    3A