Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMME15PE
Tono Tono
Maori
DAMME15PE
  • Tau Wae
    DAMME15PE
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
  • Whakamutunga
    Solder
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Raupapa
    24308-Style, D*MM
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Board Side (4-40)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A