Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMME15PF
Tono Tono
Maori
DAMME15PF
  • Tau Wae
    DAMME15PF
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • Whakamutunga
    Solder
  • Raupapa
    24308-Style, D*MM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Feature Feature
    Board Side (4-40)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A