Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DCMAMF37SNM
Tono Tono
Maori
DCMAMF37SNM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DCMAMF37SNM
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    4 (DC, C)
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Raupapa
    24308-Style, D*MAM
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    IDCMAMF37SNM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    37
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A