Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DCMAMR37P
Tono Tono
Maori
369360
DCMAMR37P
  • Tau Wae
    DCMAMR37P
  • Whakaahuatanga
    CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Raupapa
    24308-Style, D*MAM
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    DCMAMR37PPG
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A