Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DEMAM15PNM
Tono Tono
Maori
DEMAM15PNM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DEMAM15PNM
  • Whakaahuatanga
    CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Waea Wire
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    1 (DE, E) High Density
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Raupapa
    24308-Style, D*MAM
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    IDEMAM15PNM
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tau o nga Rarangi
    3
  • Tau o nga Tauranga
    15
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Ko te Whakatau Whakamatau
    UL94 V-0
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    7.5A
  • Momo Hoapā
    Signal
  • Whakaaetanga Mea
    Copper Alloy
  • Puka Puka Whakapā
    Machined
  • Whakaaetia te Poaka Whakaoti
    50.0µin (1.27µm)
  • Whakautu Whakamutunga
    Gold
  • Momo Hononga
    Plug, Male Pins
  • Kāhua Hononga
    D-Sub, High Density
  • Tae
    Black
  • Te Whakauru Backset
DEMAM-9S
DEMAM-9S
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 9P PNL MNT CRIMP
Kaihanga: Cannon
DEMAM15PNMBK52
DEMAM15PNMBK52
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT