Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub, D-Hapene Hononga - Mahinga > DEMAM15PNMBF0
Tono Tono
Maori
DEMAM15PNMBF0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DEMAM15PNMBF0
  • Whakaahuatanga
    DSUB 15 M NMB
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Rahi Rahi, Tahora Hononga
    1 (DE, E) High Density
  • Rauemi Tae, Whakaoti
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Whakaotihia te Putea i te Huka
  • Raupapa
    24308-Style, D*MAM
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    IDEMAM15PNMBF0
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tau o nga Rarangi
    3
  • Tau o nga Tauranga
    15
  • Tuhipoka
    Contacts Not Included
  • Momo Tae
    Panel Mount
  • Nga Takahanga Tae
    500
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position
  • Momo Hoapā
    Signal
  • Momo Hononga
    Plug for Male Contacts
  • Kāhua Hononga
    D-Sub, High Density
  • Tae
DEMAM15PNM
DEMAM15PNM
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT