Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRT55C27-G
Tono Tono
Maori
79024Ataata CZRT55C27-GComchip Technology
CZRT55C27-G
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    CZRT55C27-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 27V 350MW SOT23
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    27V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±7%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-3
  • Raupapa
  • Mana - Max
    350mW
  • Paa / Case
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C
  • Tae (Max) (Zzt)
    80 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 27V 350mW ±7% Surface Mount SOT-23-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100nA @ 18.9V