Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Diodes - Zener - Kotahi > CZRT55C39-G
Tono Tono
Maori
559595Ataata CZRT55C39-GComchip Technology
CZRT55C39-G
I roto i te taonga
3000+
  • Tau Wae
    CZRT55C39-G
  • Whakaahuatanga
    DIODE ZENER 39V 350MW SOT23
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz)
    39V
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    900mV @ 10mA
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-3
  • Raupapa
  • Mana - Max
    350mW
  • Paa / Case
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C
  • Tae (Max) (Zzt)
    130 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Zener Diode 39V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    100nA @ 27.3V