Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > FT63EP200
Tono Tono
Maori
4463903Ataata FT63EP200Copal Electronics
FT63EP200
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FT63EP200
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±150ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Raupapa
    FT-63
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    20 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    FT-63EP 20 OHM (200)
    FT-63EP200
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment