Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > FT63EP204
Tono Tono
Maori
3996233Ataata FT63EP204Copal Electronics
FT63EP204
  • Tau Wae
    FT63EP204
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
  • Tuhinga
    200 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Ētahi Ingoa
    FT-63EP 200K OHM (204)
    FT-63EP204
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment