Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST4EG100
Tono Tono
Maori
ST4EG100
  • Tau Wae
    ST4EG100
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD SIDE
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    J Lead
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Raupapa
    ST4
  • Tuhinga
    10 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment