Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST4EG200
Tono Tono
Maori
637910
ST4EG200
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    ST4EG200
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD SIDE
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    J Lead
  • Te Tae Tema
    ±250ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Tuhinga
    20 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment