Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST4EH203
Tono Tono
Maori
ST4EH203
  • Tau Wae
    ST4EH203
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Raupapa
    ST4
  • Tuhinga
    20 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment