Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST4EH504
Tono Tono
Maori
819707
ST4EH504
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ST4EH504
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 500K OHM 0.25W GW SIDE
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
  • Raupapa
    ST4
  • Tuhinga Whakatika
    Cermet
  • Tuhinga
    500 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment