Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > Te Whakaoho - Te Whakanui-a-Tara, Peltier > HET200PB
Tono Tono
Maori
1800244Ataata HET200PBDelta Electronics
HET200PB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HET200PB
  • Whakaahuatanga
    400X180X150MM 48VDC TEC MODULE
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    20 lbs (9.1kg)
  • Tuhinga
    48V
  • Raupapa
    HET200PB
  • Te Mana - Te Ngahau
    200W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 55°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • He momo Whakawhiti Heat
    Air to Air
  • Rahi Fanu
    Cold Side / Warm Side
  • Kaupapa - Whānui
    400mm L x 208mm W x 180mm H
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Air to Air Thermoelectric Assembly 200W 48V
  • I teie nei
    6.7A
HET200VC
HET200VC
Whakaahuatanga: 24V THERMOELECTRIC MOD 200W
Kaihanga: Delta Electronics
HET-BW-RLC-B
HET-BW-RLC-B
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER CARTRIDGE IN LINE
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
HET-BB
HET-BB
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
HET-AW-RLC-B
HET-AW-RLC-B
HET-AW-RLC-A
HET-AW-RLC-A
HET-JW-RLC-J
HET-JW-RLC-J
HET-JW-RYC
HET-JW-RYC
HET200VB
HET200VB
Kaihanga: Delta Electronics
HET-KK
HET-KK
HET.3F.330.XLDPS
HET.3F.330.XLDPS
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 30POS GOLD SOLDER
Kaihanga: LEMO
HET-JK
HET-JK
HET-AW-RLC-C
HET-AW-RLC-C
HET.3F.330.XLDP
HET.3F.330.XLDP
Kaihanga: LEMO
HET400PA
HET400PA
Whakaahuatanga: 48V THERMOELECTRIC MOD 400W