Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > Te Whakaoho - Te Whakanui-a-Tara, Peltier > HET200PC-B
Tono Tono
Maori
5856419Ataata HET200PC-BDelta Electronics
HET200PC-B
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HET200PC-B
  • Whakaahuatanga
    48V THERMOELECTRIC MOD 200W
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    12 lbs (5.4kg)
  • Tuhinga
    48V
  • Raupapa
    HET200PC
  • Te Mana - Te Ngahau
    200W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 55°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • He momo Whakawhiti Heat
    Air to Air
  • Rahi Fanu
    Cold Side / Warm Side
  • Kaupapa - Whānui
    400mm L x 143mm W x 181mm H
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Air to Air Thermoelectric Assembly 200W 48V
  • I teie nei
    5.8A