Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32529C0105M000
Tono Tono
Maori
6218041Ataata B32529C0105M000EPCOS
B32529C0105M000
I roto i te taonga
6000+
  • Tau Wae
    B32529C0105M000
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm)
  • Raupapa
    B32529
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    B32529C 105M
    B32529C105M
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.374" (9.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    1µF