Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32529C0124J189
Tono Tono
Maori
3992057Ataata B32529C0124J189EPCOS
B32529C0124J189
I roto i te taonga
11200+
  • Tau Wae
    B32529C0124J189
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 0.12UF 5% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Raupapa
    B32529
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    B32529C 124J189
    B32529C124J189
    B32529C124J189-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.12µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    0.12µF