Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32529C0155J000
Tono Tono
Maori
6218759Ataata B32529C0155J000EPCOS
B32529C0155J000
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    B32529C0155J000
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 1.5UF 5% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    B32529C 155J
    B32529C155J
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    1.5µF