Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32529C0153K189
Tono Tono
Maori
1088619Ataata B32529C0153K189EPCOS
B32529C0153K189
I roto i te taonga
2800+
  • Tau Wae
    B32529C0153K189
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 0.015UF 10% 63VDC RAD
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    B32529C 153K189
    B32529C153K189
    B32529C153K189-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.015µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    0.015µF