Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41002A3226M
Tono Tono
Maori
B41002A3226M
  • Tau Wae
    B41002A3226M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Raupapa
    B41002
  • Ripple Current @ Low Frequency
    35mA @ 120Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41002A3226M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.059" (1.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    22µF