Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41002A3475M
Tono Tono
Maori
338432
B41002A3475M
  • Tau Wae
    B41002A3475M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 4.7UF 20% 10V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Ētahi Ingoa
    B41002A3475M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    4.7µF