Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41868W3568M
Tono Tono
Maori
121031
B41868W3568M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B41868W3568M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    10V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    B41868
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.325A @ 100kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41868W3568M000
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    28 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    29 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
  • Te kaha
    5600µF