Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41868W4337M
Tono Tono
Maori
4471408Ataata B41868W4337MEPCOS
B41868W4337M
  • Tau Wae
    B41868W4337M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    16V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B41868
  • Ripple Current @ High Frequency
    426mA @ 100kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B41868W4337M000
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    208 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    228 mOhm @ 10kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 228 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
  • Te kaha
    330µF