Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43540C5227M67
Tono Tono
Maori
B43540C5227M67
I roto i te taonga
240+
  • Tau Wae
    B43540C5227M67
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.87A @ 100Hz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43540C5227M 67
    B43540C5227M067
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Hapa
    630 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    440 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    220µF