Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43540C5277M60
Tono Tono
Maori
B43540C5277M60
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
520+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43540C5277M60
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    B43540
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.96A @ 100Hz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    B43540C5277M 60
    B43540C5277M060
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    510 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    400 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 400 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    270µF