Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43866A2476M
Tono Tono
Maori
B43866A2476M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B43866A2476M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Raupapa
    B43866
  • Ripple Current @ High Frequency
    435mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    B43866A2476M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    7.1 Ohm @ 120Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    47µF