Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43866A4335M
Tono Tono
Maori
B43866A4335M
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    B43866A4335M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    350V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B43866
  • Ripple Current @ High Frequency
    90mA @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43866A4335M000
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    125.6 Ohm @ 120Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 125.6 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    3.3µF