Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43866C1226M
Tono Tono
Maori
B43866C1226M
I roto i te taonga
12000+
  • Tau Wae
    B43866C1226M
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    160V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    B43866
  • Ripple Current @ High Frequency
    225mA @ 100kHz
  • Ētahi Ingoa
    B43866C1226M000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    22µF