Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59830C80A70
Tono Tono
Maori
2737776Ataata B59830C80A70EPCOS
B59830C80A70
  • Tau Wae
    B59830C80A70
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 265V 250MA RADIAL
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    265V
  • Rahi / Rahi
    0.689" Dia x 0.197" T (17.50mm x 5.00mm)
  • Ētahi Ingoa
    B59830C 80A 70
    B59830C0080A070
    B59830C0080A070-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.827" (21.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 250mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    510mA
  • Anei - Max
    7A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    250mA