Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59840C0120A070
Tono Tono
Maori
4362734Ataata B59840C0120A070EPCOS
B59840C0120A070
  • Tau Wae
    B59840C0120A070
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    265V
  • Momo
    Ceramic
  • Te matotoru (Max)
  • Rahi / Rahi
    0.689" Dia x 0.197" T (17.50mm x 5.00mm)
  • Raupapa
  • Te Pakanga - 25 ° C (Typ)
    6 Ohms
  • Ratonga
  • Paa / Case
    Radial, Disc
  • Ētahi Ingoa
    B59840C 120A 70
    B59840C0120A070-ND
    B59840C120A70
    B59840C120A70-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.827" (21.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 330mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    660mA
  • Anei - Max
    4.1A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    330mA