Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59886C0120A070
Tono Tono
Maori
3884735Ataata B59886C0120A070EPCOS
B59886C0120A070
  • Tau Wae
    B59886C0120A070
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 550V 12MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    550V
  • Rahi / Rahi
    0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
  • Raupapa
  • Te Pakanga - 25 ° C (Typ)
    1.5 kOhms
  • Ētahi Ingoa
    B59886C 120A 70
    B59886C0120A070-ND
    B59886C120A70
    B59886C120A70-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 550V 12mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    24mA
  • Anei - Max
    100mA
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    12mA