Home > Hua > Tiaki Awhe > PTC Tae Tautuhi > B59890C0160A070
Tono Tono
Maori
2526496Ataata B59890C0160A070EPCOS
B59890C0160A070
  • Tau Wae
    B59890C0160A070
  • Whakaahuatanga
    PTC RESET FUSE 160V 35MA RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Max
    160V
  • Rahi / Rahi
    0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
  • Te Pakanga - 25 ° C (Typ)
    150 Ohms
  • Ētahi Ingoa
    B59890C 160A 70
    B59890C0160A070-ND
    B59890C160A70
    B59890C160A70-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.295" (7.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • I teie nei - Te haere (Te)
    70mA
  • Anei - Max
    200mA
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    35mA