Home > Hua > Optoelectronics > Whakaaturanga i nga Momo - Uara Aama me te Tau > EADCD054RA2
Tono Tono
Maori
EADCD054RA2
I roto i te taonga
60+
  • Tau Wae
    EADCD054RA2
  • Whakaahuatanga
    THRU-HOLE 16-SEGMENT RED
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    632nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Rahi / Rahi
    0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm)
  • Raupapa
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    60mW
  • Paa / Case
    18-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Ētahi Ingoa
    D103000394
  • Tau o Ngā Pūāhua
    2
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    12.5mcd
  • Momo Whakaatu
    14-Segment, Alphanumeric
  • Rahinga Puka / Alpha
    0.54" (13.72mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Character LED Display Module Red 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Tono - Whakamātau
    20mA