Home > Hua > Optoelectronics > Whakaaturanga i nga Momo - Uara Aama me te Tau > EADCD054OA0
Tono Tono
Maori
EADCD054OA0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
60+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EADCD054OA0
  • Whakaahuatanga
    THRU-HOLE 16-SEGMENT ORG
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    621nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Rahi / Rahi
    0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm)
  • Raupapa
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    60mW
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    18-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Tau o Ngā Pūāhua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    12.5mcd
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Whakaatu
    14-Segment, Alphanumeric
  • Rahinga Puka / Alpha
    0.54" (13.72mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Character LED Display Module Orange 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm)
  • Tono - Whakamātau
    20mA