Home > Hua > Optoelectronics > Whakaaturanga i nga Momo - Uara Aama me te Tau > EADCS030OA1
Tono Tono
Maori
EADCS030OA1
I roto i te taonga
78+
  • Tau Wae
    EADCS030OA1
  • Whakaahuatanga
    THRU-HOLE 7-SEGMENT ORG
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    621nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Rahi / Rahi
    0.748" H x 0.398" W x 0.205" D (19.00mm x 10.10mm x 5.20mm)
  • Raupapa
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    60mW
  • Paa / Case
    14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads
  • Tau o Ngā Pūāhua
    1
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    17.6mcd
  • Momo Whakaatu
    7-Segment
  • Rahinga Puka / Alpha
    0.30" (7.62mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Character LED Display Module Orange 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 0.398" W x 0.205" D (19.00mm x 10.10mm x 5.20mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads
  • Tono - Whakamātau
    20mA