Home > Hua > Optoelectronics > Whakaaturanga i nga Momo - Uara Aama me te Tau > EADCT036GA2
Tono Tono
Maori
EADCT036GA2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
66+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EADCT036GA2
  • Whakaahuatanga
    THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
    575nm
  • Puku - Whakamua (Vf) (Typ)
    2V
  • Rahi / Rahi
    0.555" H x 0.890" W x 0.283" D (14.10mm x 22.60mm x 7.20mm)
  • Raupapa
  • Whakaaetanga Mana (Max)
    60mW
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads
  • Tau o Ngā Pūāhua
    3
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    3.2mcd
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Whakaatu
    7-Segment
  • Rahinga Puka / Alpha
    0.36" (9.14mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 3 Character Common Anode 2V 20mA 0.555" H x 0.890" W x 0.283" D (14.10mm x 22.60mm x 7.20mm) 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads
  • Tono - Whakamātau
    20mA