Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCR37-421M-R10
Tono Tono
Maori
2019804Ataata GTCR37-421M-R10Hamlin / Littelfuse
GTCR37-421M-R10
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    GTCR37-421M-R10
  • Whakaahuatanga
    GDT 420V 20% 10KA THROUGH HOLE
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    GTC
  • Paa / Case
    Radial Cylinder, 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    RF2914-000
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    10000A (10kA)
  • Kati poto
    No
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole