Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCR37-900M-R10-FS
Tono Tono
Maori
4434937Ataata GTCR37-900M-R10-FSHamlin / Littelfuse
GTCR37-900M-R10-FS
  • Tau Wae
    GTCR37-900M-R10-FS
  • Whakaahuatanga
    GDT 90V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    90V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    GT
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    Radial Cylinder, 3 Lead
  • Ētahi Ingoa
    GTCR37900MR10FS
    RF1125-000
  • Tuhinga o mua
    3
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    10000A (10kA)
  • Kati poto
    Yes
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole