Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCS36-231M-R10
Tono Tono
Maori
1710641Ataata GTCS36-231M-R10Hamlin / Littelfuse
GTCS36-231M-R10
  • Tau Wae
    GTCS36-231M-R10
  • Whakaahuatanga
    GDT 230V 20% 10KA SURFACE MOUNT
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    230V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    3-SMD Cylinder Square End
  • Ētahi Ingoa
    GTCS36231MR10
    RF1194-000
  • Tuhinga o mua
    3
  • Momo Tae
    Surface Mount
    10000A (10kA)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Surface Mount