Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Kapeke Iti o te Puku Tube (GDT) > GTCS36-900M-R10
Tono Tono
Maori
4096149Ataata GTCS36-900M-R10Hamlin / Littelfuse
GTCS36-900M-R10
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    GTCS36-900M-R10
  • Whakaahuatanga
    GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa)
    90V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Raupapa
    GT
  • Paa / Case
    3-SMD Cylinder Square End
  • Ētahi Ingoa
    RF1202-000
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    5000A (5kA)
  • Kati poto
    No
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Gas Discharge Tube 90V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount