Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL526100.000000X
Tono Tono
Maori
6261484Ataata XLL526100.000000XIDT (Integrated Device Technology)
XLL526100.000000X
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XLL526100.000000X
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)