Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLL526200.000000I
Tono Tono
Maori
4909568Ataata XLL526200.000000IIDT (Integrated Device Technology)
XLL526200.000000I
  • Tau Wae
    XLL526200.000000I
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    2.5V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
  • Raupapa
    XPRESSO™ FXO-LC52
  • Ratonga
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVDS
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga
    ±25ppm
  • Rautanga
    200MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    34mA