Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLP736345.000000I
Tono Tono
Maori
2960744Ataata XLP736345.000000IIDT (Integrated Device Technology)
XLP736345.000000I
  • Tau Wae
    XLP736345.000000I
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 345.000MHZ LVPECL SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)