Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > XLP736400.000000I
Tono Tono
Maori
1583720Ataata XLP736400.000000IIDT (Integrated Device Technology)
XLP736400.000000I
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XLP736400.000000I
  • Whakaahuatanga
    OSC XO 400.000MHZ LVPECL SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    XO (Standard)
  • Rahi / Rahi
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)