Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > LRC-LR2512LF-01-R100F
Tono Tono
Maori
1463122Ataata LRC-LR2512LF-01-R100FTT Electronics/IRC
LRC-LR2512LF-01-R100F
  • Tau Wae
    LRC-LR2512LF-01-R100F
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.1 OHM 1% 2W 2512
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    2W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    2512
  • Te matotoru (Max)
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm)
  • Raupapa
    LR
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ko te poari
    2512 (6432 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    LRC-LR2512LF-01-R100-F
    LRCLR2512LF01R100F
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    LRC-LR2512LF-01-R100F
  • Teitei - Tae (Max)
    0.033" (0.84mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    0.1 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.1 OHM 1% 2W 2512