Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > LRC-LRF1206LF-01-R016F
Tono Tono
Maori
1385393Ataata LRC-LRF1206LF-01-R016FTT Electronics
LRC-LRF1206LF-01-R016F
  • Tau Wae
    LRC-LRF1206LF-01-R016F
  • Whakaahuatanga
    RES 0.016 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±300ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm)
  • Raupapa
    LRF
  • Tuhinga
    16 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    LRC-LRF1206LF-01-R016-F
    Q7008479
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Ngā āhuatanga
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film