Home > Hua > Tacitars > Kaiwhakarato kirikiri > 0805J2000100GAR
Tono Tono
Maori
3351832Ataata 0805J2000100GARKnowles Syfer
0805J2000100GAR
I roto i te taonga
24000+
  • Tau Wae
    0805J2000100GAR
  • Whakaahuatanga
    CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    200V
  • Te manawanui
    ±2%
  • Te matotoru (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Raupapa
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • Te kaha
    10pF