Tono Tono
Maori
LM536013QDSXTQ1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LM536013QDSXTQ1
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    3.8V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    Yes
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-WSON (3x3)
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q100
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    2.1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad
  • Nama - Whakaputa
    1A